Bożonarodzeniowa zgaduj - zgadula

20 grudnia uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w świątecznym konkursie pt. "Bożonarodzeniowa zgaduj - zgadula". Trzyosobowe reprezentacje  uczniów z klas I - VI stanęły do zmagań konkursowych.

Wśród konkurencji, z którymi musieli zmagać się uczniowie były rebusy i pytania o tematyce świątecznej, jak również zadanie wokalne (zaśpiewanie kolędy), plastyczne (wykonanie kartki świątecznej oraz ozdoby choinkowej) i zręcznościowe (stworzenie najdłuższego łańcucha choinkowego). Podczas  trwania konkursu wszyscy uczniowie kibicowali swoim drużynom.

Jury w składzie:
p. Barbara Pankowska - przewodnicząca komisji,
p. Iwona Krawiec - członek komisji,
p. Barbara Rzepczyńska - członek komisji

miało bardzo trudne zadanie, ponieważ wszystkie drużyny prezentowały bardzo wysoki poziom umiejętności. Ostatecznie, przy niewielkiej różnicy punktowej, wyłoniono zwycięzców konkursu.

W kategorii klas I - III:

I miejsce - klasa II,
II miejsce - klasa I,
III miejsce - klasa III,

w kategorii klas IV - VI:

I miejsce - klasa VI,
II miejsce - klasa V,