Super Babcia, Super Dziadek

2 lutego 2017 roku uczniowie klas 0 – III zaprosili swoje babcie i dziadków na spotkanie z okazji ich święta. Jak co roku wnuczęta przygotowały dla swoich dziadków wiele niespodzianek, w postaci występów i  upominków.  Dzieci z klasy 0 pod kierunkiem wychowawczyni Iwony Krawiec zaprezentowały inscenizację „ Królewna Śnieżka”, uczniowie klasy II wraz z wychowawczynią Krystyną Stelmach przygotowali  przedstawienie  „ Babcia i smerfne wnuczęta”, a klasa III wystąpiła z montażem słowno – muzycznym , który przygotowali pod opieką wychowawczyni Lucyny Gugała. Były serdeczne życzenia i laurki dla dziadków od wnucząt. Życzenia wszystkim przybyłym seniorom złożyła  również dyrektor szkoły Barbara Pankowska. Przy pysznym cieście, kawie i herbacie serwowanych przez  mamy z rady rodziców bardzo szybko upłynął czas spotkania.

Tekst i fot.: K. Stelmach

Odsłony: 20495