Laurka dla Babci i Dziadka - gminny konkurs plastyczny

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w gminnym konkursie plastycznym "Laurka dla Babci i Dziadka". Organizatorem konkursu była Gminna Biblioteka Publiczna w Woli Rzeczyckiej.

W pierwszej kategorii wiekowej: kl.O - III drugie  miejsce zajęła praca Urszuli Ozgi z klasy II.

W drugiej kategorii wiekowej kl.IV - VIII, pierwsze miejsce zajęła laurka Antoniny Krawiec z klasy VI,

drugim miejscem nagrodzono pracę Igora Turka z klasy VIII,

a trzecim laurkę wykonaną przez Oliwię Oleszko z klasy VI. Wszystkim, którzy wykonali piękne prace - serdecznie gratulujemy.

Laurka_BiD6.jpg

Laurka_BiD5.jpg