Laureaci konkursu plastycznego " Koty, kotki i koteczki"

W kalendarzu świąt nietypowych swoje święto mają także nasi milusińscy - koty. Nie od dziś wiadomo, że koty to indywidualiści chadzający własnymi drogami. Ale kiedy taki koci oryginał zawita pod nasz dach, to zazwyczaj staje się ulubieńcem całej rodziny. Także  wśród uczniów naszej szkoły są posiadacze kotów. Nic więc, dziwnego, że chętnie wzięli oni udział w konkursie zorganizowanym przez Bibliotekę w Rzeczycy Długiej chcąc zaprezentować podobizny swoich pupilów.

Gminny konkurs plastyczny " Koty, kotki i koteczki" organizowany jest cyklicznie. Wśród nagrodzonych prac znalazły się prace uczniów klasy I: II miejsce zajęła praca Leny Gawinek, III - Jolanty Oleszko, a klasa I otrzymała wyróżnienie, gdyż w konkursie wzięli udział prawie wszyscy uczniowie tej klasy.

Tekst i fot.: K. Stelmach