Dziękujemy Wam drodzy nauczyciele!

W dniu 13.10.2021 r. odbyła się akademia  z okazji  Dnia  Edukacji Narodowej. Przedstawienia kabaretowe przygotowali uczniowie klasy VII i VIII, którzy zaprezentowali scenki: „Z życia wzięte” a także „U dyrektora”.  Sparafrazowali również znany program muzyczny „Jaka to melodia”, zapraszając do udziału uczniów i nauczycieli, ale w nowej odsłonie.     

Natomiast uczniowie klasy III rozdali „Jabłkowe Oskary”i zaprezentowali przepis na idealnego ucznia.  Młodzi artyści piosenką i słowem uświetnili ten wyjątkowy dzień w roku szkolnym. Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku naszych nauczycieli. Uczniowie docenili i podkreślili swoją  wdzięczność za codzienny trud pracy nauczyciela, jego poświęcenie, czujność i  troskę o dobro wychowanków.

Na zakończenie akademii głos zabrała p. dyrektor Barbara Pankowska, która mówiła o trudnej, ale jakże  pięknej pracy nauczyciela. Podziękowała za dotychczasowe zaangażowanie  oraz życzyła wielu sił i wytrwałości w tym wyjątkowym zawodzie. Po zakończonej akademii uczniowie udali się do klas.

Tekst: D. Nieznalska, zdj.: A. Klich, I. Krawiec

Odsłony: 404