Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice!

Rok szkolny 2019-20 właśnie się kończy. Przez ostatnich 9 tygodni musieliśmy prowadzić nauczanie na odległość z powodu Covid- 19. Nasze domy dodatkowo zamieniły się w szkoły i miejsca pracy. Uczyliśmy się nowych form i metod pracy zdalnej, współdziałania i dobrej komunikacji. Wszyscy pracowaliśmy wytrwale, zarówno Wy Rodzice, jak i my nauczyciele, ale przede wszystkim Wy, nasi Uczniowie.
Dziękuję wszystkim Rodzicom, Uczniom, Nauczycielom za współpracę, która była szczególna i wyjątkowa w tym roku szkolnym. Tylko dzięki zrozumieniu i współpracy dokończyliśmy szczęśliwie rok szkolny. Możemy z satysfakcją powiedzieć, że ten rok szkolny kończy się dla nas zadowoleniem z osiągniętych wyników. Gratulujemy uczniom sukcesów i wysokich wyników w nauce.

 

Szczególne gratulacje kierujemy do naszych ósmoklasistów ,którzy zakończyli kilkuletnie nauczanie w naszej Szkole. Drodzy Ósmoklasiści, przed Wami kolejny etap nauki, który rozpoczniecie już w nowej szkole. Życzę Wam tego, abyście mogli uczyć się w wymarzonych szkołach, gdzie będziecie rozwijali swoje umiejętności i pasje. Bądźcie dobrzy i spotykajcie na swojej drodze dobrych oraz mądrych ludzi.

Z okazji nadchodzących wakacji Rodzicom życzymy, aby czas wakacji upłynął w zdrowiu, spokoju, był czasem relaksu, radości i odpoczynku. A Naszym Uczniom życzymy wesołych, słonecznych i bezpiecznych wakacji oraz szczęśliwego powrotu do szkoły. Wszystko znowu będzie dobrze i spotkamy się razem we wrześniu w naszej Szkole!

Dyrektor szkoły

Barbara Pankowska

Odsłony: 211