Wakacje czas zacząć!

Dzisiejszy dzień jest szczególny dla wszystkich uczniów, ponieważ kończy się rok szkolny 2019/2020 i rozpoczynają się wakacje. Był to rok wyjątkowy dla uczniów i nauczycieli, w związku z zaistniałą sytuacją w kraju. Był to rok wyjątkowy również dla uczniów klasy ósmej. Najpierw musieli zmierzyć się z egzaminami ósmoklasisty, a później pożegnać na zawsze z murami szkoły, nauczycielami, wychowawcami oraz młodszymi kolegami. To pożegnanie było inne niż w ubiegłych latach, ale nie zabrakło wzruszeń i łez. Każdy ósmoklasista pójdzie w dalszą wybraną przez siebie drogę, pamiętając o swojej byłej szkole i wszystkich tych, z którymi spędził w niej dziesięć lat.

Zapraszamy do obejrzenia pożegnalnej prezentacji przygotowanej przez uczniów ósmej klasy.