Najpiękniejsza choinka

alt„ Najpiękniejsza choinka”- pod takim hasłem przebiegał tegoroczny konkurs ozdób bożonarodzeniowych. Uczniowie klas 0 – VI oraz przedszkolaki wraz z rodzicami przygotowali ponad czterdzieści drzewek różnej wielkości i  bardzo różnorodnie ozdobionych.

Najpiękniejsze choinki zostały wybrane w drodze głosowania. W pierwszej grupie wiekowej: przedszkole, klasa O i I tytuł najpiękniejszej choinki uzyskała praca wykonana przez Cezarego Klicha z klasy O i jego tatę Leszka Klicha, natomiast w kategorii klas II  - VI zwyciężyła praca Julii Stępak  z klasy III.        Zwycięskie prace zostały nagrodzone dyplomami i pudełkiem bombek, które będzie można zawiesić na domowej choince.  Pozostali uczestnicy otrzymali słodkie upominki. Wszystkie prace zostały wyeksponowane na szkolnym korytarzu. Wręczenie nagród odbyło się 19 grudnia podczas szkolnego spotkania opłatkowego.
Organizatorem  przeglądu była p. K. Stelmach.

Tekst i zdjęcia: K . Stelmach