Szkolne spotkanie opłatkowe

alt19 grudnia 2014 roku w zimowej scenerii  i bożego żłóbka  odbyło się spotkanie opłatkowe, które przygotowali uczniowie klasy III pod kierunkiem wychowawczyni   Krystyny Stelmach. Wspomagani przez uczniów klasy I i II   i ich wychowawczynie opowiedzieli historię narodzenia Jezusa  oraz zaśpiewali wiele tradycyjnych kolęd. A potem były życzenia dla wszystkich zgromadzonych.

Z krótkim programem słowno – muzycznym wystąpili także wychowankowie pani Iwony Krawiec, czyli klasa O.

Niech święta Bożego Narodzenia  dostarczą wiele szczęścia i zadowolenia,
a nadchodzący Nowy Rok spełni wszystkie marzenia.
Wszystkim mieszkańcom naszej społeczności

życzą uczniowie i pracownicy