A jeżeli masz dziecko, najszczęśliwszy z ludzi,
Które jest jako motyl i ptaszek i kwiat...
Spójrz w oczy swego dziecka,
w sercu ci się zbudzi radość,
której nie zaćmi najsmutniejszy świat.

Julian Ejsmond

Radosne święto wszystkich dzieci, obchodzone od ponad pół wieku, na stałe wpisało się w kalendarz dni świątecznych. W naszym Klubie Malucha również nie mogło zabraknąć akcentu z tym świętem związanego. Dla 25 dzieci został zorganizowany bal przedszkolaka dzięki środkom pochodzący z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach realizowanego projektu pt. „Maluchy dla was wszystko – zajęcia edukacyjne dla najmłodszych”.

W ramach jednego z działań projektowych przygotowany został bal , podczas którego dzieci otrzymały upominki z okazji Dnia Dziecka oraz słodki poczęstunek. Dzieci uczestniczące w uroczystości wesoło bawiły się przy muzyce i pląsach. Wychowawca i opiekunowie przygotowali wiele atrakcyjnych zabaw  .Doskonałej zabawy dostarczyły dzieciom Bańki mydlane, cała sala wypełniona była kolorowymi bąbelkami. Dzięki tej uroczystości dzieci uczyły się wspólnie świętować, bawić się w grupie, w atmosferze przyjaźni i radości spędzać czas w gronie rówieśników. Rozwijały umiejętność organizowania zabawy , przestrzegania zasad  współpracy i rywalizacji.

{gallery}dzdziecka2010{/gallery}

Poprawiono: 02 październik 2015