Konkurs Wielkanocny

„ Wielkanocny baranek” i „ Wielkanocne kartki”
W tych dwóch kategoriach zarówno uczniowie, jak i rodzice mogli wykazać się swoim talentem plastycznym.
Na konkurs „ Wielkanocne kartki” wpłynęło 27 prac.
Najwięcej głosów oddano na kartkę nr 24, którą wykonała Wiktoria Szymańska uczennica klasy III i to ona została laureatką I miejsca.
II miejsce zdobyła praca nr 10, która wykonała Alicja Wermińska także uczennica klasy III.
III miejsce zdobyły dwie prace : nr 5 i nr 9. Wykonali je Konrad Czuj z klasy II i Igor Turek z klasy I.
24 uczestników wzięło udział w konkursie ” Wielkanocne baranki”.
I miejsce przypadło w udziale barankowi ( nr 11) , który został wykonany przez Michała Chmielowca i jego mamę Zuzannę Chmielowiec.
II miejsce otrzymała praca nr 15 wykonana przez Ewelinę Turek i jej mamę Monikę Turek.
III miejsce otrzymały dwie prace:
oznaczona nr 2, którą wykonał Cezary Klich i jego mama Anna Klich oraz praca nr 1 wykonana przez Patrycję Małecką z klasy VI.
Wszystkie prace zostały wystawione na korytarzu szkolnym. Można było je podziwiać przez cały tydzień, a potem oddać głos na wybraną. Po raz kolejny laureatów konkursów wyłoniliśmy w drodze głosowania.
Wszystkim uczestnikom gratulujemy.
                                                                                                                   Tekst i zdjęcia: K. Stelmach