Sandomierskie Spotkanie Rodziny Szkół

alt25 października 2011 roku odbyło się  spotkanie inaugurujące działalność Sandomierskiej Rodziny Szkół im. Jana Pawła II w roku szkolnym 2011/2012 w Sandomierzu. Spotkanie rozpoczęła uroczysta Msza św. pod przewodnictwem ks. dyrektora Jerzego Dąbka. We Mszy św. uczestniczyli uczniowie naszej szkoły z poczetem sztandarowym, pani dyrektor Barbara Pankowska oraz p. Anna Klich - nauczycielka języka polskiego. Po Mszy św. zebrni spotkali się w Diecezjalnym Domu św. Józefa, gdzie został przedstawiony program działań Sandomierskiej Rodziny  w roku szkolnym 2011/2012. Zgromadzeni goście wysłuchali również prelekcji pt. "Jan Paweł II - człowiek modlitwy". Na zakończenie uroczystości odbyła się część artystyczna w wykonaniu laureatów VI Przeglądu Teatralnego "Młodzi aktorzy swojemu Patronowi", który odbył się w maju 2011 r. w Woli Rzeczyckie - naszej szkole. Zwycięski zespół to  uczniowie Gimnazjum im. Jana Pawła II w Ulanowie, którzy zaprezentowali przedstawienie związane z ekologią.
{gallery}sandomingo2011{/gallery}