Witaj wiosno!

21 marca rozpoczyna się kalendarzowa wiosna.Żegnamy zimę, która opuszcza nas na kilka miesięcy a witamy panią wiosnę. W tym szczególnym dniu również w naszej szkole przygotowaliśmy uroczyste powitanie wiosny.

Członkowie Samorządu Uczniowskiego przygotowali program artystyczny, którego tematem przewodnim stała się wiosenna moda. Podczas wyborów "Top model" uczniowie wcielili się w modeli i modelki. Każdy uczestnik castingu zaprezentował swój pomysłowy wiosenny strój. Jury oceniało oryginalność stroju, jak również predyspozycje kandydatów do pracy w modelingu. W przerwie castingu znany projektant mody przedstawił swoją najnowszą kolekcję mody ekologicznej. Wśród zaprezentowanych kreacji można było podziwiać stroje z bibuły, worków foliowych, gazet. Po burzliwej naradzie jury wyłoniło zwycięzców castingu na modela i modelkę.
Modelką, która otrzymała kontrakt na wyjazd do Mediolanu została Gabrysia Krawiec z klasy II, natomiast modelem został Bartek Miętus z klasy III.

{gallery}wiosna2011{/gallery}