Wiwat sport !

Z niecierpliwością czekaliśmy na dzień otwarcia i poświęcenia nowej sali gimnastycznej, która została wybudowana przy naszej szkole. Upragniony dzień nadszedł 10 listopada 2010 r. Uroczystość rozpoczęła się Mszą św. w Kościele Parafialnym p.w. Nawiedzenia NMP w Woli Rzeczyckiej, której przewodniczył ks. bp Edward Frankowski.

Po Mszy św. wszyscy zaproszeni goście, nauczyciele, uczniowie i rodzice udali się do szkoły. Tam ks. bp Edward Frankowski, dokonał poświecenia nowej sali gimnastycznej. Następnie głos zabrali przybyli na uroczystość goście: wójt Gminy Radomyśl nad Sanem - Jan Pyrkosz, Marszałek Województwa Podkarpackiego - Zygmunt Cholewiński, Wicestarosta Powiatu Stalowowolskiego - Janusz Zarzeczny, przedstawiciel Kuratorium Oświaty - Bogusław Zając, Dyrektor PSP im. Jana Pawła II  w Woli Rzeczyckiej - Barbara Pankowska, Przewodniczący Rady Gminy -  Edward Wermiński oraz radni gminy Radomyśl nad Sanem. Wśród podziękowań dla osób, które czynnie włączyły się w budowę obiektu, nie zabrakło również zachwytu nad pięknem tego obiektu i życzeń dla społeczności szkolnej.
W kolejnej części uroczystości pokazaliśmy przybyłym gościom swoje możliwości taneczne, recytatorskie, wokalne i sportowe. Zaprezentowana przez nas akademia  wzbudziła zachwyt zebranych gości.
Dzięki otwarciu sali gimnastycznej będziemy mogli rozwijać swoje zainteresowania, nie tylko sportowe. Wszystkim osobom, które przyczyniły się do powstania sali gimnastycznej przy naszej szkole, z całego serca dziękujemy, a jednocześnie zapewniamy, że jako uczniowie, dołożymy wszelkich starań, aby rozwijać swoje talenty.

{gallery}sala2010{/gallery}