"Dzień Chłopaka"

30 września w naszej szkole obchodziliśmy „Dzień Chłopaka”. Z tej okazji członkowie SU przygotowali dla uczniów klas IV – VI dyskotekę połączoną z wyborami „Najmilszego Chłopca”. Kandydaci do tego tytułu musieli sprostać  niełatwym zadaniom i zaprezentować się jury z jak najlepszej strony. Chłopcy zmagali się w następujących konkurencjach: śpiew, kondycja fizyczna, dowcip, kultura osobista, prezencja.
W skład jury weszły (oczywiście same dziewczęta):
Przewodnicząca – p. Dorota Nieznalska
Członkowie: Justyna Rybak (kl. IV), Paulina Pelic (kl.V), Kasia Latawiec (kl. VI)

Dziewczęta wraz z panią przewodniczącą miały trudne zadanie, ponieważ wszyscy kandydaci prezentowali się wspaniale. Po burzliwych obradach tytuł „Najmilszego Chłopca” w roku szkolnym 2010/2011 w Publicznej Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Woli Rzeczyckiej otrzymał Wiktor Cebula z klasy IV. Gratulujemy!

Z okazji „Dnia Chłopaka” wszystkim chłopcom uczęszczającym do naszej szkoły składamy najserdeczniejsze życzenia.