Gminne eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Woli Rzeczyckiej była gospodarzem gminnych eliminacji Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym, który odbył się 20. kwietnia 2017r.

W turnieju wzięły udział następujące szkoły:

- Zespół Szkół w Rzeczycy Długiej- drużyna szkoły podstawowej i gimnazum;

- Zespół Szkół w Radomyślu nad Sanem- drużyna szkoły podstawowej;

- Zespół Szkół w Antoniowie - drużyna szkoły podstawowej i gimnazum;

- Zespół Szkół w Chwałowicach - drużyna szkoły podstawowej i gimnazum;

- Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Rzeczyckiej.

Pierwsze miejsce oraz prawo reprezentowania gminy w eliminacjach powiatowych wywalczył - zarówno w kategorii szkół podstawowych jak i gimnazjum- Zespół Szkół w Antoniowie pod opieką pani Wiesławy Kochan. Miejsce drugie w katrgorii szkół podstawowych - PSP w Woli Rzeczyckiej, a trzecie PSP w Rzeczycy Długiej.

W rywalizacji szkół gimnazjalnych II  miejsce Publiczne Gimnazjum w Rzeczycy Długiej a III Publiczne Gimnazjum w Antoniowie.

Pamiątkowe statuetki i dyplomy zwycięskim drużynom wręczyła p. dyr. Barbara Pankowska życząc zwycięskiej drużynie powodzenia na kolejnym etapie eliminacji.