Wielkanocny koszyczek - przegląd wielkanocnych ozdób

Wielkanoc to najpiękniejsze święta, które dają nam radość i nadzieję. Tą radością chcemy dzielić się z innymi. Jednym ze sposobów może być praca nad  ozdobami, które biorą udział w wielkanocnym przeglądzie. Piękne, kolorowe, oryginalne prace wykonane z przeróżnych materiałów zawsze cieszą nasze oczy, gdy tylko pojawiają się na wielkanocnej wystawie. Konkursy świąteczne to już wieloletnia tradycja w naszej szkole. W tym roku uczestnicy przeglądu mieli za zadanie przygotować wielkanocny koszyczek lub stroik.

Wybór zawsze jest bardzo trudny, dlatego laureaci wybierani są drogą głosowania: uczniów, nauczycieli, rodziców. W wyniku głosowania zwycięzczami zostali:

I miejsce - Emilia i Izabela Fietko,

II miejsce -  Adam i Małgorzata Lebioda,

III miejsce - Michał i Zuzanna Chmielowiec.

Przyznano także trzy wyróżnienia, otrzymali je:

Lena i Małgorzata Lebioda,

Gabriela i Bogusława Wicińskie,

Cezary i Anna Klich.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy pięknych prac i dziękujemy za stworzenie świątecznej atmosfery w szkole.

Tekst i fot.: K. Stelmach