Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022 i wakacje!!!

Zgodnie z tradycją 24 czerwca zakończenie roku szkolnego 2021/2022 rozpoczęło się Mszą Świętą, w której uczestniczyli uczniowie na czele z Pocztem Sztandarowym, rodzice, nauczyciele,  i pracownicy szkoły. Po mszy wszyscy udali się do szkoły, gdzie po odśpiewaniu Hymnu i uroczystym przekazaniu Sztandaru Szkoły reprezentacji uczniów klasy VII uroczystość uświetnili uczniowie oddziału przedszkolnego, klasy III oraz absolwenci szkoły. Z humorem klasę 8 pożegnali uczniowie klasy 7 życząc im  wielu sukcesów i wręczając świetne upominki.

W drugiej części naszej uroczystości pani Dyrektor i przewodnicząca Rady Rodziców wręczyły wyróżnionym  uczniom z poszczególnych klas za osiągnięcia i wzorowe zachowanie nagrody książkowe. W tym roku zostało wyróżnionych z klasy I- 8 uczniów, z klasy II- 6, z III- 4, z klasy IV- 5, z klasy 5- 7, z klasy VII również 5 osób i z klasy 8 – 4 osoby. Nagrodzono również uczennicę ze 100% frekwencją – Emilię Fietko oraz wybrano super ucznia, który to tytuł w tym roku szkolnym  otrzymał uczeń z klasy VII- Igor Turek. Najlepszym absolwentem roku szkolnego 2021/2022 został Marcin Ciesielski. Wybrano również najlepszego sportowca, którym została Patrycja Szymańska z klasy V.

Z rąk pani Dyrektor otrzymali również listy gratulacyjne Rodzice wyróżnionych absolwentów. Pani Dyrektor podziękowała również wszystkim uczniom i nauczycielom za pracę w minionym roku szkolnym i życzyła  udanych i przede wszystkim bezpiecznych  wakacji.

Rok szkolny 2021/2022 już za nami, życzymy więc wszystkim odpoczynku podczas wakacji a naszym Absolwentom dostania się do wybranych szkół.

                                                                                                              Tekst: T. Szymańska, zdj.: A. Klich

Odsłony: 673