KOMUNIKAT DYREKTORA - NAUKA HYBRYDOWA W KLASCH IV-VIII

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie!

Zgodnie Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 29 kwietnia 2021 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 oraz Zarządzeniem Dyrektora Szkoły od 17 maja uczniowie klas IV-VIII wracają do szkoły w systemie hybrydowym to znaczy, że zajęcia w szkole ma nie więcej niż 50 proc. uczniów klas 4-8 oraz co najmniej 50 proc. – zdalnie.

W związku z tym wprowadza się harmonogram nauki hybrydowej klas 4-8 od 17 maja 2021r:

1. W okresie od 17 maja 2021 r. do 21 maja 2021 r. zajęcia w szkole realizują klasy: VII i VIII. Pozostałe klasy IV i VI realizują zajęcia z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość według dotychczasowego planu.

2. W okresie od 24 maja 2021 r. do 28 maja 2021 r. zajęcia w szkole realizują klasy IV i VI. Pozostałe klasy: VIII i VII  realizują zajęcia za pomocą metod i technik kształcenia na odległość według dotychczasowego planu.