Pasowanie uczniów klasy I

16 października 2020 r. w naszej szkole odbyła się niezwykle ważna uroczystość ślubowania i pasowania uczniów klasy pierwszej. O godz. 10:00 do przy dźwiękach muzyki wkroczyła klasa pierwsza. Pierwszoklasiści w obecności Dyrekcji Szkoły, kolegów z klasy drugiej i rodziców zaprezentowali krótki program artystyczny, w którym zdali pierwszy egzamin na ucznia. Śpiewająco odpowiadali na pytania dotyczące naszej ojczyzny, szkolnej nauki oraz  zasad zachowania.

Wszyscy zgodnie stwierdzili, że egzamin pięknie zdali i  mogą już zostać przyjęci do braci uczniowskiej. Pierwszoklasiści ślubowali na sztandar szkoły. Następnie na prośbę wychowawcy Dyrekcja dokonała aktu pasowania na uczniów szkoły. Uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy, drobne upominki od kolegów z klasy drugiej oraz medale od Pana Wójta Gminy Radomyśl nad Sanem Jana Pyrkosza.

Do grona społeczności szkolnej wstąpili: Kacper Butryn, Lena Drzewi, Michał Gorczyca, Eliza Maksim, Kacper Kusiński, Dominik Kasprowicz, Bartłomiej Pachla, Julia Tryka, Natalia Wrońska, Dominik Wydra.

Kochane Pierwszaki! Cieszymy się, że jesteście już uczniami i życzymy Wam sukcesów w nauce. Powodzenia!

Niech zdobywanie wiedzy będzie dla Was radością!

Tekst i zdj.: L. Gugała