Informacja do Rodziców

Dzień 14.10.2020 r. (środa) jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych.
Dla uczniów, których rodzice w tym dniu nie mogą zapewnić opieki, w świetlicy szkolnej organizowane będą zajęcia opiekuńczo-wychowawcze w godzinach:8.00-15.00.

Zainteresowanych rodziców prosimy o uzupełnienie deklaracji i przekazanie ich wychowawcom klas.

Oddział przedszkolny14.10.2020 r. (środa) pracuje według obowiązującego planu.

Deklaracja udziału ucznia w zajęciach opiekuńczo – wychowawczych

W dniu 14 października 2020 r. (środa) moje dziecko   ………………………………………………………….

( Nazwisko i imię)

uczeń/uczennica klasy …………………… będzie uczestniczyło w zajęciach opiekuńczo- wychowawczych w świetlicy szkolnej od godz. ………………… do godz. …………………. .

…………………………………………………………

(Podpis rodzica lub prawnego opiekuna)