Dzień Zakochanych w naszej szkole

W ramach obchodów walentynkowych, Samorząd Uczniowski zorganizował i przeprowadził następujące konkursy:

- „Pocztę walentynkową”- do skrzyneczki uczniowie wrzucali swoje kartki walentynkowe, później zostały one przekazane odbiorcom,

- konkurs na Walentynkę i Walentego. Najsympatyczniejszą Walentynką w kategorii klas 0-III została Martyna Świątek z klasy II, natomiast najprzystojniejszym Walentym w tej kategorii został Dariusz Miętus, uczeń klasy III.

Najsympatyczniejszą Walentynką w kategorii klas V-VIII została Natalia Wojtala z klasy VII, natomiast najprzystojniejszym Walentym w tej kategorii został Karol Stelmach, uczeń klasy V.

- konkurs na „Najładniej wykonaną Walentynkę”. W tym konkursie zwyciężyła Gabriela Wicińska z klasy II i Wiktoria Szymańska z klasy VII, i w nagrodę otrzymały pluszowe niespodzianki, wszyscy pozostali uczestnicy tego konkursu zostali obdarowani słodkimi lizakami.

Tekst i zdjęcia: D. Nieznalska