XIV Rocznica Śmierci naszego Patrona

W dniu 1. kwietnia, w przeddzień XIV rocznicy śmierci Ojca Św. Jana Pawła II , uczniowie naszej szkoły uczcili pamięć swojego, wielkiego Patrona. Postanowiliśmy na chwilę się zatrzymać, zadumać   i powspominać Człowieka, który nie tylko dla nas jest szczególnie ważny, ale dla wszystkich Polaków. Z tej okazji dzieci i młodzież przedstawili program słowno – muzyczny pt. „ Z Wadowic do Watykanu” opowiadający o życiu i pontyfikacie naszego Papieża. Wspólnie zaśpiewaliśmy Hymn Rodziny Szkół im. Jana Pawła II oraz obejrzeliśmy prezentację multimedialną poświęconą naszemu wyjątkowemu Patronowi.

Święty Jan Paweł II odszedł do Domu Ojca w dniu 2.04.2005 r., ale w naszych sercach pozostanie na zawsze!

Tekst: M. Mozgawa,zdj.: D. Nieznalska