Ja też mam talent

22 listopada 2011 roku w Publicznej Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II odbył się konkurs dla dzieci  w wieku od 5 do 9 lat „Ja też mam talent”. Celem konkursu było : popularyzowanie działań artystycznych, rozwijanie kreatywności dzieci promowanie młodych talentów rozwijanie współpracy pomiędzy szkołami z terenu Gminy Radomyśl nad Sanem, rozwijanie zainteresowań uczniów, wyłonienie najciekawszej osobowości wśród osób posiadających różnorakie talenty i zaprezentowanie w środowisku lokalnym. Do konkursu zgłosiły udział Publiczna Szkoła Podstawowa w Rzeczycy Długiej , Publiczna Szkoła Podstawowa w Chwałowicach oraz Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Rzeczyckiej. W konkursie wzięło łącznie  udział 32 dzieci.

Dzieci zaprezentowały bardzo bogaty i ciekawy repertuar były to wiersze, piosenki, krótkie formy sceniczne, pokazy sprawności fizycznej, gra na instrumencie a także dzieci miały okazję zaprezentować swoje zdolności plastyczne. Nad całością zmagań konkursowych czuwało jury , które wyłoniło laureatów I miejsce - Artur Ozga z Woli Rzeczyckiej, II miejsce - Julia Smolarek z Chwałowic, III miejsce - Weronika Karnat z Rzeczycy Długiej oraz przyznana została nagroda specjalna publiczności dla grupy pięciolatków z Chwałowic. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz słodycze. Wszyscy uczestnicy zaprezentowali bardzo wysoki poziom, dzieci prezentowały się w ciekawych strojach scenicznych opiekunowie dołożyli wszelkich starań, aby sprostać wymaganiom konkursowym. Cała uroczystość przebiegała w miłej rodzinnej atmosferze. Pomysłodawcą  konkursu oraz organizatorem   byli: dyrekcja Publicznej Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II oraz nauczyciele pani Lucyna Gugała  i pani Iwona Krawiec. Poniżej zamieszczamy fotoreportaż z tej   wspaniałej imprezy.

{gallery}talent2011{/gallery}