Walentynki w naszej szkole

W ramach obchodów walentynkowych, Samorząd Uczniowski zorganizował i przeprowadził następujące konkursy:

- „Pocztę walentynkową”- do skrzyneczki uczniowie wrzucali swoje kartki walentynkowe, później zostały one przekazane odbiorcom,

- konkurs na „Najładniejszą dekorację walentynkową na drzwiach klasy”. Samorząd Uczniowski po obejrzeniu wszystkich dekoracji na drzwiach klas, podjął decyzję przyznania I miejsca wszystkim biorącym udział za wyjątkowość, pomysłowość i estetykę dekoracji.

- konkurs na Walentynkę i Walentego. Najwięcej walentynek otrzymała Veronika Kucharczyk z klasy VIII, a z chłopców Walentym Roku 2019 został Igor Turek z klasy IV.

- konkurs na „Najładniej wykonaną Walentynkę”. W tym konkursie zwyciężył Julian Machaj, który w nagrodę otrzymał pluszową maskotkę, wszyscy pozostali uczestnicy tego konkursu zostali obdarowani słodkimi lizakami.

Tekst i zdj: D. Nieznalska