Święty Mikołaj w naszej szkole!

alt6 grudnia to dzień Świętego Mikołaja, potocznie zwany mikołajkami. Tego dnia wszyscy obdarowują się prezentami. Dzieci z niecierpliwością czekają na prezenty, które przyniesie im św.  Mikołaj. Wszystkie dzieci z naszej szkoły również z niecierpliwością oczekiwały na przybycie św. Mikołaja. Już od rana w szkole i ci młodsi, i ci starsi z utęsknieniem rozglądali się, czy przypadkiem św. Mikołaj już nie przybył do naszej szkoły. Mikołaj oczywiście przyszedł do nas z mnóstwem prezentów.

Każde dziecko otrzymało swój upragniony podarek. Św. Mikołaj o nikim nie zapomniał. Wdzięczni Świętemu przyrzekliśmy, że będziemy grzecznymi i pilnymi uczniami przez cały rok, aby znów w grudniu otrzymać nowe prezenty.

{gallery}mikolaj2011{/gallery}