III Gminny Przegląd Piosenki Angielskiej w Radomyślu

11.05.2017 roku w Urzędzie Gminy w Radomyślu nad Sanem, odbył się już „ III Gminny Przegląd Piosenki Angielskiej”, w którym po raz kolejny zaprezentowali się uczniowie naszej szkoły. Zgłoszonych było  aż 190 wykonawców. Przegląd  podzielony był na trzy kategorie wiekowe. Najmłodsi reprezentanci naszej szkoły z oddziału przedszkolnego, zaśpiewali piosenkę ,,Happy campers”, z klasy II reprezentantką była Izabela Kasprowicz w piosence ,, Please tell me daddy” i Igor Turek, który zaśpiewał piosenkę ,, Who’s in the jungle?”, z klasy III Zuzanna Tryka zaśpiewała pięknie piosenkę pt. ,, The colours of the wind”, natomiast Anna Kasprowicz zaprezentowała piosenkę pt. ,, Are you happy?”

Starszą grupę wiekową, klasy  V –VI reprezentowały uczennice: Alicja Wermińska w  piosence  „Fly to your heart” ,  Ewelina Garbacz w piosence ,, Hallelujah”  oraz Martyna Drozd w piosence ,, Try”.- wszystkich naszych wykonawców prezentacje była na wysokim poziomie. Po zakończonych występach uczestnicy przeglądu otrzymali gromkie brawa, dyplomy i nagrody rzeczowe. Przegląd piosenki na długo pozostanie w ich pamięci i już pytają o kolejne edycje.

Tekst: Teresa Szymańska