Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w mini-piłce siatkowej

altW sobotę, 28.02.2015r. w sali sportowej Zespołu Szkół w Rzeczycy Długiej odbyły się Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w mini-piłce siatkowej dziewcząt i chłopców. W zawodach uczestniczyły drużyny chłopców z: PSP w Antoniowie, PSP w Chwałowicach, PSP w Radomyślu nad Sanem, PSP im. Jana Pawła II w Woli Rzeczyckiej i PSP w Rzeczycy Długiej. Natomiast w kategorii dziewcząt rywalizowały ze sobą drużyny z PSP im. Jana Pawła II w Woli Rzeczyckiej, PSP w Chwałowicach, PSP w Rzeczycy Długiej i PSP w Antoniowie.
Naszą szkołę reprezentowali: Daria Weremko, Roksana Cebula, Aleksandra Kasprowicz, Weronika Ozga, Gabriela Krawiec, Kinga Mantycka, Natalia Pelic i Aleksandra Cygan, Artur Ozga, Marcin Wojtala, Marcin Szydłowski, Michał Wojtala, Kacper Błaszczyk, Filip Drzewi i Adrian Wojtala. Drużyna dziewcząt zajęła II miejsce a chłopcy zajęli V miejsce.