XIV Świąteczny Turniej Tenisa Stołowego Rodziny Szkół im. Jana Pawła II

altDnia 8 grudnia uczniowie klasy VI: Marcin Wojtala i Marcin Szydłowski reprezentowali szkołę w XIV Świątecznym Turnieju Tenisa Stołowego Rodziny Szkół im. Jana Pawła II zorganizowanego przez Szkołę Podstawową nr 2 im. Jana Pawła II w Gorzycach.
Uczniowie wraz z opiekunem panią Dorotą Nieznalską obejrzeli program artystyczny poświęcony Ojcu Świętemu Janowi Pawłowi II pt.
” Świętymi Bądźcie”, a następnie rozpoczął się turniej tenisa stołowego rozgrywany systemem indywidualnym.
Była to okazja do sprawdzenia swoich umiejętności gry w tenisa stołowego, a także do propagowania aktywnego stylu życia.
Rozstrzygnięty został również konkurs plastyczny pt. ”Świętymi Bądźcie”. Na szczeblu szkolnym wzięli udział uczniowie klasy III, IV i VI, pod opieką pani Krystyny Stelmach. Wyróżnione prace, których autorkami były uczennice klasy III: Martyna Drozd i Magdalena Pacholec oraz klasy IV: Veronika Kucharczyk i Karolina Weis, zakwalifikowały się do konkursu plastycznego organizowanego przez Szkołę Podstawową nr 2 im. Jana Pawła II w Gorzycach.
Uczestniczki konkursu wykonały prace plastyczne przedstawiające Polaków kanonizowanych przez Jana Pawła II.