Konkurs plastyczny "Aniołki"

altŚwiąteczne konkursy plastyczne W PSP im. Jana Pawła II  w Woli Rzeczyckiej cieszą się dużym powodzeniem, zarówno wśród uczniów, jak i rodziców.
Tegoroczny konkurs bożonarodzeniowy przebiegał pod hasłem „ Aniołki 2013”. Z dowolnych materiałów należało wykonać przestrzenną postać anioła. I jak się okazało wyobraźnia twórców była nieograniczona. Na wystawie zgromadziliśmy figurki aniołów wykonane z przeróżnych materiałów: papieru, styropianu, gliny, drewna, masy solnej, bibuły, folii, balonów, nici, płótna, włóczki, muszli, gipsu, szyszek czy kaszy. Wszystkie pięknie przyozdobione cekinami, koralikami, wstążkami, piórkami i brokatem. W stworzenie tych cudeniek zaangażowały się dzieci i ich rodzice, począwszy od przedszkola, do klasy VI włącznie.

Wszystkie 44 prace były niepowtarzalne, bardzo starannie wykonane i pięknie ozdobione. Z pośród tych misternie wykonanych „ dzieł” trudno było wyłonić zwycięzców.
Niektórzy wykonali po dwie prace i to właśnie te osoby za podwójne wrażenia estetyczne i włożoną pracę zostali uhonorowani I miejscem.
Byli to:
Julka Miętus z klasy „ O” z mamą Agnieszką Miętus
Ewelinka Garbacz z klasy I z mamą Aliną Garbacz
Jakub Majewski z klasy I z mamą Agnieszką Majewską
Jagoda Małek z klasy VI
Julka Warzycka z klasy VI.
Wszyscy pozostali zostali nagrodzeni II miejscem.
Nagrody uczestnikom konkursu zostały wręczone przez Panią Dyrektor Barbarę Pankowską na szkolnym spotkaniu opłatkowym.

Konkurs przygotowała Pani Krystyna Stelmach.

Krystyna Stelmach

altalt