"WOLNI OD UZALEŻNIEŃ" - gminny konkurs plastyczny

W maju Biblioteki Publiczne Gminy Radomyśl nad Sanem zaprosiły uczniów klas IV - VIII do udziału w konkursie plastycznym " Wolni od uzależnień". Zadaniem uczestników było wykonanie plakatu przedstawiającego szkodliwość używek, m.in.: alkoholu, papierosów i narkotyków. W konkursie wzięło udział siedemnastu uczniów. Nagrodzeni zostali:

I miejsce ex aequo: Igor Turek z klasy VIII i Gabriela Wicińska z klasy V,

II miejsce ex aequo: Ewa Świątek i Kamila Wróblewska z klasy VI,

III miejsce - Julia Gorczyca z klasy VI.

Pozostali uczniowie zostali wyróżnieni. Nagrody książkowe i dyplomy dotarły do  szkoły w dniu zakończenia roku szkolnego i zostały wręczone podczas tej uroczystości. Konkurs był współfinansowany ze środków Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Radomyślu nad Sanem.

Tekst i fot.: K.Stelmach