OBCHODY ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA W NASZEJ SZKOLE

„Nadeszły Święta, Bóg na świat przyszedł, zbawienia łaski dał nam obficie…
Miłość Mu do nas zstąpić kazała, więc się raduje dziś ziemia cała.
My zaś, jak polski obyczaj każe,
jasełka chcemy nieść Jemu w darze, i ofiarować Bożemu Dziecku".

Tym optymistycznym wstępem, rozpoczęły się główne i oficjalne obchody Święta Bożego Narodzenia w naszej szkole. Jasełka odbyły się w czwartek, 22 grudnia 2016 roku. Przed i po jasełkach miały miejsce klasowe wigilie szkolne.

Przedstawienie Bożonarodzeniowe przygotowali uczniowie klasy IV-VI. Oprawę muzyczną zapewnił pan Zbigniew Wermiński oraz wybrane uczennice z klasy IV, które zaprezentowały znane i lubiane kolędy i pastorałki. Jasełka zakończyła uwielbiane przez uczniów kolęda pt. „Lulajże Jezuniu” do wykonania której aktorzy zaprosili wszystkich zgromadzonych w sali.

Życzenia świąteczne, zgromadzonej społeczności szkolnej złożyła  dyrektor szkoły, pani Barbara Pankowska oraz przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego naszej szkoły, którzy wręczali również piękne świeczki - wszystkim obecnym na jasełkach pracownikom szkoły.