Przegląd ozdób bożonarodzeniowych „ Świąteczny stroik”

W tym roku zaprosiliśmy uczniów i rodziców do wykonania świątecznych stroików. Wykonane prace w liczbie 29 zostały zaprezentowane na wystawie. Wśród nich były tradycyjne stroiki wykonane z iglastych gałązek i bombek oraz bardziej oryginalne -  do wykonania , których użyto najróżniejszych materiałów. Najciekawsze prace wyłoniliśmy w drodze głosowania.  Głosowali uczniowie, pracownicy szkoły i rodzice. Największą ilość głosów otrzymały prace z numerem 21 i 13. Wykonali je uczniowie Filip Drzewi i Julia Dudek  z rodzicami. Następnie praca 29, której autorem był Cezary Klich wraz z rodzicami i prace numer 1 i 6, której autorkami były Martyna Drozd i Veronika Kucharczyk. Nagrody i dyplomy uczestnikom przeglądu podczas szkolnego spotkania opłatkowego wręczyły pani dyrektor Barbara Pankowska i organizator przeglądu Krystyna Stelmach.

Tekst i fot. : K. Stelmach