Witamy wiosnę na wesoło! Wiosna 2024 !

Wiosna to budząca się przyroda, to coraz jaśniejsze słońce, śpiewy ptaków o świcie. Wiosna to pora dla zakochanych i czas dla dzieci. Zapraszamy więc do wspólnej zabawy!

Aby zapewnić sobie wspaniałe samopoczucie na wiosnę – warto trochę pośmiać się, pożartować, pośpiewać, potańczyć, posłuchać wierszy, zobaczyć, co proponują projektanci mody na nadchodzący sezon.

W dniu 22. marca w naszej szkole odbyły się uroczyste obchody powitania Wiosny 2024!!!

Uczniowie z każdej klasy przedstawili swoje pomysły na radosne, aktywne i zabawne spędzenie tego dnia. Były inscenizacje, piosenki, rywalizacje sportowe, układy taneczne, a nawet pokaz mody wiosennej w wykonaniu najmłodszych uczniów. Pani Wiośnie, która zawitała do naszej szkoły z pewnością spodobało się.

Życzymy wszystkim takiego dobrego humoru i dobrej zabawy przez całą wiosnę ..... aż do wakacji.

Tekst: M. Mozgawa. zdj.: A. Klich