SZKOLNY KIERMASZ ZABAWEK

Z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego, w ubiegłym tygodniu odbył się w naszej szkole kiermasz charytatywny pod hasłem „ Daj drugie życie zabawkom”. Uczniowie przekazali nieodpłatnie swoje ulubione, a już nieużywane zabawki, gry planszowe, książki.

Samorząd Uczniowski wraz z opiekunkami, zorganizował stoisko, na którym wszystkie chętne osoby mogły, dokonać upatrzonych zakupów.

Zainteresowanie akcją było bardzo duże. Za zebrane w ten sposób pieniądze dokonaliśmy zakupów i przekazaliśmy je dla Domu Dziecka „ Podleśna Przystań” w Stalowej Woli. Kwota naszego wsparcia wyniosła 716,29 zł.

SZANOWNI RODZICE , NAUCZYCIELE, DRODZY UCZNIOWIE ….

Samorząd Uczniowski dziękuje serdecznie wszystkim za wsparcie i pomoc w organizacji kiermaszu charytatywnego i nie wykluczamy powtórki za rok….. DZIĘKUJEMY

Tekst i zdj.: M. Mozgawa, E. Drzewi