Na świętego Andrzeja błyska pannom nadzieja...-zabawa andrzejkowa w naszej szkole

Andrzejki to pradawna tradycja ludowa wieczoru wróżb, ale także wspaniała okazja do dobrej zabawy. Również w naszej szkole 30 listopada odbyła się zabawa andrzejkowa. Członkowie Samorządu Uczniowskiego, pod czujnym okiem pani Elżbiety Drzewi, przygotowali dla koleżanek i kolegów z kl. IV-VII szereg wróżb, dzięki którym mogli oni sprawdzić, np. jaki zawód będą wykonywać w przyszłości albo jakie imię będzie nosiła przyszła wybranka lub wybranek ich serca lub jaka czeka ich najbliższa przyszłość. Nie zabrakło także dobrej zabawy przy muzyce, tańców i zabaw integracyjnych. Wszyscy świetnie bawili się i wrócili do domu z nadzieją, że wróżby spełnią się w przyszłości.

 

Tekst: M. Mozgawa, zdj.: A. Klich

Odsłony: 352