105. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości

11 listopada uczniowie naszej szkoły wzięli udział w gminnych uroczystościach z okazji 105. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Obchody rozpoczęły się od mszy świętej w kościele parafialnym w Radomyślu nad Sanem. Następnie, po uroczystym przemarszu na Mały Rynek, a następnie na Duży Rynek, w asyście orkiestry dętej, złożono kwiaty i zapalono znicze dla upamiętnienia tych, którzy oddali życie w obronie naszej ojczyzny. W uroczystościach wzięli udział przedstawiciele urzędu gminy na czele z panem wójtem, Janem Pyrkoszem, radni, sołtysi, strażacy, myśliwi, przedstawiciele Nadleśnictwa Gościeradów, dyrektorzy i nauczyciele z terenu gminy Radomyśl nad Sanem wraz z uczniami, harcerze oraz mieszkańcy gminy.

Tekst i zdj.: A. Klich