Konkurs ortograficzny i matematyczny dla uczniów klas III

alt26 i 27 marca  w ZS w Rzeczycy Długiej odbyły się eliminacje gminne do konkursów powiatowych dla uczniów klas III organizowanych przez PSP  nr 2 im. Jana Pawła II w Stalowej Woli. Uczestnicy rozwiązywali testy przygotowane przez organizatora.

W konkursie ortograficznym wzięło udział trzech uczniów. Kacper Piotrowski i Martyna Drozd zakwalifikowali się do konkursu powiatowego, Kacprowi Lebiodzie zabrakło tylko 2 punktów, by też znaleźć się w gronie laureatów. W konkursie matematycznym wziął udział Kacper Piotrowski i tylko on z naszej gminy zakwalifikował się do konkursu powiatowego. Eliminacje powiatowe odbyły się 16 i 17 kwietnia. W powiatowym konkursie ortograficznym  Kacper Piotrowski zdobył wyróżnienie, a w matematycznym zajął III miejsce. Uczniów do konkursów przygotowała K. Stelmach.

Tekst i zdjęcia:K.Stelmach