Zakończenie roku szkolnego 2014/2015

alt26 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2014/2015. Uczniowie klasy VI pożegnali swoich młodszych kolegów. Nie zabrakło również podziękowań dla dyrekcji, nauczycieli, wychowawców, pracowników obsługi za trud, poświęcenie i opiekę przez te 7 lat spędzonych  w szkole podstawowej. Tradycyjnie na pamiątkę uczniowie przekazali  na ręce pani dyrektor tablo klasy, które zawiśnie na korytarzu szkoły.

W tym dniu również zaprezentowali się najmłodsi uczniowie naszej szkoły – klasa 0. Przypomnieli wszystkim, że rozpoczynają się już upragnione wakacje, a co za tym idzie czas wypoczynku i zabawy.

Na zakończenie pani dyrektor wręczyła uczniom wyróżniającym się w nauce i zachowaniu pamiątkowe nagrody w postaci książek, a absolwentom listy gratulacyjne dla rodziców.

Wszystkim nauczycielom, pracownikom szkoły i uczniom życzymy wspaniałych wakacji.