Gminny Przegląd Dziecięcej i Młodzieżowej Piosenki Angielskiej

alt24 kwietnia w Urzędzie Gminy w Radomyślu nad Sanem odbył się Gminny Przegląd Dziecięcej i Młodzieżowej Piosenki Angielskiej, w którym wzięli udział uczniowie z naszej szkoły. Na scenie zaprezentowali się uczniowie ze wszystkich szkół z terenu gminy Radomyśl. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie z klasy 0 oraz soliści – Alicja Wermińska z klasy II, Ewelina Garbacz i Natalia Wojtala również z klasy II oraz Roksana Cebula z klasy VI.

Komisja konkursowa, wyłaniając laureatów, brała pod uwagę dobór repertuaru do możliwości wokalnych i językowych, walory głosowe, poczucie rytmu, wyraz muzyczny, a także ogólne wrażenie artystyczne.

Nasi uczniowie w poszczególnych kategoriach wiekowych zajęli następujące miejsca:

I miejsce – Alicja Wermińska (klasy I-III),

II miejsce – Roksana Cebula (klasy IV – VI),

Wyróżnienie – uczniowie klasy 0 oraz Ewelina Garbacz i Natalia Wojtala.

Uczniów do konkursu przygotowywały panie: Agata Fietko oraz Teresa Szymańska.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy sukcesu!