Pierwszoklasiści złożyli ślubowanie

altW dniu 16 października 2014 r. w naszej szkole odbyło się uroczyste pasowanie dzieci z klasy pierwszej na uczniów. Uroczystość swoją obecnością zaszczycili: Wójt Gminy Radomyśl nad Sanem Jan Pyrkosz, zastępca wójta pani Małgorzata Nowak, pani Joanna Dudzińska - pracownik gminy ds. oświaty oraz kierownik GOK-u pani Teresa Lachowska.
Gości przywitała dyrektor szkoły pani Barbara Pankowska, która rozpoczęła uroczystość. Rodzice i uczniowie dopingowali pierwszoklasistów podczas pierwszego w ich życiu egzaminu. Myślą przewodnią tegorocznej uroczystości były słowa patrona szkoły Jana Pawła II: "Wzrastajcie jako, osoby rozwijające talenty". Dzieci doskonale zaprezentowały swoje umiejętności i złożyły uroczyste ślubowanie. Po ślubowaniu pani dyrektor pasowała dzieci na uczniów naszej szkoły, a wójt gminy Jan Pyrkosz wręczał uczniom pamiątkowe dyplomy. Pierwszoklasiści otrzymali słodkie upominki od władz gminy i starszych kolegów, a dopełnieniem uroczystości był poczęstunek przygotowany przez rodziców.