Gminny Konkurs Fotograficzny pt. "Pamięć w obiektywie"

altUczniowie naszej szkoły w odpowiedzi na zaproszenie organizatorów tj. Wójta Gminy Radomyśl nad Sanem i Gminnego Centrum Kultury wzięli udział w Konkursie Fotograficznym pt. "Pamięć w obiektywie". Tematyka konkursu była związana z funkcjonowaniem Polskiego Państwa Podziemnego w latach 1939-1945, postawami obywatelskimi, życiem codziennym podczas okupacji niemieckiej i sowieckiej. Uczniowie wzięli udział w kategorii I - uczniowie klas IV - VI. Na konkurs wpłynęły prace następujących uczniów:
Aleksandry Kasprowicz z klasy VI,
Jakuba Madeja z klasy VI,
Dominika Dudzińskiego z klasy V.
Ponadto zostały sfotografowane czasopisma z okresu II wojny światowej, pochodzące z prywatnych zbiorów pana Tadeusza Buchaja z Rzeczycy Długiej.
Wszystkie zdjęcia zostały wyeksponowane na tablicy w holu szkoły. 16 października osobiście pan Wójt Jan Pyrkosz wręczył uczniom dyplomy i nagrody sfinansowane przez GCK w Radomyślu nad Sanem.