Szkolny Konkurs Plastyczny „Żyj zdrowo i bezpiecznie”

altDnia 20.03.2015 roku odbyło się podsumowanie szkolnego konkursu plastycznego „Żyj zdrowo i bezpiecznie”. Celem konkursu było propagowanie zdrowego odżywiania się oraz zdrowego bezpiecznego trybu życia. Do konkursu napłynęło 42 prace plastyczne wykonane różnymi technikami przez uczniów od klasy „0”  do VI.

Prace plastyczne uczniów umieszczone były na tablicach ekspozycyjnych na korytarzu szkolnym zgodnie z regulaminem konkursu od 02.03.2015 roku. Prace były ocenione w dwu kategoriach: dla uczniów  od klasy „0” do III oraz dla uczniów klas: IV – VI. Prace konkursowe oceniała komisja nauczycieli w składzie; Joanna Zięba- Peclik, Teresa Szymańska, Lucyna Gugała. Komisja przyznała:

W kategorii klas O –III:

I miejsce dla Izabeli Kasprowicz z klasy „O”

II miejsce dla Martyny Drozd z klasy III

III miejsce dla Jakuba Majewskiego z klasy II

i Konrada Czuja z klasy I

W kategorii klas IV –VI:

I miejsce dla Artura Ozgi z klasy VI

II miejsce Veronika Kucharczyk z klasy IV

III miejsce Natalia Pelic z klasy V

Nagrodzeni uczniowie otrzymali dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Wszyscy biorący udział w konkursie uczniowie poczęstowani byli pomarańczami.

Organizator: Lucyna Gugała.