Jan Paweł II - Świętymi Bądźcie. Obchody Dnia Papieskiego

altPo raz kolejny społeczność szkoły uczestniczyła w uroczystych obchodach XIV Dnia Papieskiego pod hasłem „Jan Paweł II - Świętymi Bądźcie”. W związku z tak ważnym  dniem uczniowie, nauczyciele, wychowawcy uczestniczyli w nabożeństwie różańcowym podczas którego wspominali w rozważaniach słowa swojego Patrona, zanosząc prośby do swojego Orędownika w niebie.

O oprawę muzyczną zadbała Pani Małgorzata Mozgawa, która przygotowała pieśni dla Tego , Który zawsze nam wskazywał drogę ku temu co piękne i dobre. Po nabożeństwie społeczność szkolna wraz z pocztem sztandarowym uczestniczyła we Mszy Św.

W obchodach Dnia Papieskiego brali również udział  przedstawiciele władz samorządowych na czele z Panią Wicewójt Małgorzatą Nowak.