KOMUNIKAT W SPAWIE ROZPOCZĘCIA NOWEGO ROKU SZKOLNEGO 2020/2021

Szanowni Państwo, Drodzy uczniowie w związku z zbliżającym się terminem rozpoczęcia nowego roku szkolnego 2020/2021, chciałabym przekazać Państwu informację o jego przebiegu  w Publicznej Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Woli Rzeczyckiej.

W dniu 1 września 2020r. wszyscy uczniowie klas 0-8, przychodzą do szkoły na godzinę 9.00. Powitanie nowego roku odbędzie się na boisku szkolnym (w razie złych warunków atmosferycznych na sali gimnastycznej). Następnie wychowawcy klas 0-1 spotkają się ze swoimi wychowankami i rodzicami. Proszę obecnych na inauguracji rodziców o zachowanie odpowiednich procedur epidemicznych (maseczki zakrywające usta i nos, odpowiednie odstępy).

Na zakończenie rozpoczęcia roku szkolnego uczniowie klas 4-8 otrzymają książki i materiały ćwiczeniowe (proszę uczniów o zaopatrzenie się w odpowiednie torby, siatki w celu zabrania książek).

Dyrektor PSP

Barbara Pankowska