Sukcesy naszych uczennic w Konkursach Wiedzy o Janie Pawle II

W dniu 21 maja 2024 roku, w Publicznej Szkole Podstawowej im Jana Pawła II odbył się I Powiatowy Konkurs Wiedzy o św. Janie Pawle II pod hasłem „Święty Jan Paweł II – papież rodziny”. Celem konkursu było pogłębienie wiedzy o życiu, działalności i nauczaniu Papieża na temat wartości rodziny. Nasza szkołę reprezentowały uczennice z kl. VII, Julia Gorczyca i Kamila Wróblewska. Dziewczęta wykazały się ogromną wiedzą, co znalazło odzwierciedlenie w uzyskanych wynikach; Julia Gorczyca zajęła I miejsce, Kamila Wróblewska - III miejsce. Gratulujemy odniesionego sukcesu !!!

Jednocześnie pragniemy poinformować, że Kamila Wróblewska, po wstępnych eliminacjach, zakwalifikowała się do II etapu Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Janie Pawle II skierowanym do Rodziny Szkół im. Jana Pawła II, organizowanym przez Szkołę Podstawową w Zabawie. Kamila zajęła 21. miejsce, co jest niewątpliwie sukcesem, biorąc pod uwagę ogólnopolski zasięg tego konkursu. Gratulujemy!!!

Tekst i zdj.: M. Mozgawa