Święto Rodziny w Oddziale Zerowym

"Mamo, Tato Kocham Cię", pod takim hasłem, w środę, 15.czerwca, w oddziale zerowym odbyła się uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty. Na uroczystość przybyli rodzice dzieci z "zerówki". Dzieci zaprezentowały występy artystyczne, recytując wierszyki, śpiewając piosenki oraz tańcząc układy choreograficzne, poświęcone rodzicom. Występ bardzo spodobał się widowni, do tego stopnia, że na prośbę rodziców przedszkolaki,  wykonały część występu po raz kolejny. Mama i Tato, mogli obejrzeć swoje portrety, wykonane przez ich pociechy. Każdy rodzic otrzymał od swojego dziecka, własnoręcznie przygotowaną laurkę i upominek. Po części artystycznej, wszyscy zasiedli do stołu, przy którym częstowano się ciasteczkami. Podczas tego rodzinnego spotkania, atmosfera była ciepła i rodzinna, każdy czerpał radość z możliwości bycia razem. Wspaniała uroczystość mogła odbyć się dzięki zaangażowaniu rodziców i uczniów.

Tekst i zdj.: M. Dereń-Turek