Ojcu Świętemu śpiewamy

Pod takim hasłem po raz drugi odbył się konkurs piosenki religijnej, którego organizatorem jest Zespół Szkół w Chwałowicach. Motywem przewodnim wszystkich utworów miała być „Miłość wędrująca”. Bardzo chętnie skorzystaliśmy z zaproszenia, bo nasza "dzieciarnia" bardzo lubi śpiewać i 5 listopada 2006 roku liczną grupą udaliśmy się do Chwałowic, aby śpiewać PATRONOWI NASZEJ SZKOŁY.

Jako soliści wystąpili: Dominika Chołody z klasy III i Tomasz Turek z klasy IV. W kategorii zespołów zaprezentowały się zespoły: „ Radość” z klasy III i „Nadzieja” z klasy V.

Występy naszych młodych artystów zyskały uznanie wśród jury konkursowego, gdyż wyśpiewali oni następujące miejsca:

I miejsce – Dominika Cho?ody
II miejsce – Tomasz Turek
I miejsce – zespół „ Radość”
III miejsce – zespół „ Nadzieja”

Miło jest odnieść sukces, ale największą zaletą tego konkursu była atmosfera i radość ze wspólnego przebywania i wspaniałej zabawy, jaką daje śpiewanie.

Zespół „Radość” i „Nadzieja”. Na gitarze akompaniuje Rafał Krawiec.

Nagrody uczestnikom konkursu wręczali: p. wójt – Jan Pyrkosz i sekretarz Gminy p. Małgorzata Nowak.